Club Mega Saray

1992 yılında hizmet vermeye başlayan Club Mega Saray, Şahinler Holding’in ilk turizm yatırımıdır. Türk turizminin gözbebeği Antalya’nın, en iyi bilinen tatil beldesi Belek’te bulunan tesisimiz 121.000m2 alan üzerinde kurulu 591 odası ve 1184 yatağı ile her yıl binlerce yerli ve yabancı turisti ağırlamaktadır. Bölgenin karakteristik özelliği olan fıstık çamı ve çeşitli türlerde yüzlerce ağacın bulunduğu iyi korunmuş bahçesi ve doğa ile uyumlu mimarisi ile Club Mega Saray misafirlerine konfor ve huzur hissini bir arada sunmaktadır.

Club Mega Saray’da; 400 metre uzunluğundaki kum plajı ve binlerce metre kare genişliğindeki bahçesi, gün boyu süren eğlence aktiviteleri, 2500m2 genişliğindeki çocuk kulübü, toplam 8 adet havuzu ve güler yüzlü çalışanlarıyla keyifli bir tatil deneyimi vaat edilir.

22 adet, toprak ve çim halı seçenekleri bulunan tenis kortlarının yanı sıra sunulan sayısız spor aktiviteleri sayesinde hem dinlenmek hem de aktif bir tatil geçirmek mümkündür.

Club Mega Saray, Antalya kent merkezine 35km havaalanına ise 30km mesafede bulunmaktadır.


Şahİnler Holdİng

Temeli, Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Şahin'in 1982 yılında Almanya'nın Aachen kentinde, Santex Moden GmbH isimli şirketini kurmasıyla atılan Şahinler Holding, Tükiye' deki faaliyetlerine 1984 yılında başlamıştır. Dünya genelinde 4 kıtada ve 8 farklı ülkede 10.000'in üzerinde çalışanı bulunan Şahinler Grubu; tekstilden inşaata, enerjiden turizme, serbest bölge işletmeciliğinden gıdaya kadar bulunduğu her sektörde fark yaratarak faaliyetlerini sürdürmeye devam etmektedir.

Dünya genelinde 50 milyon insanı giydiren Şahinler Holding yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere hazır giyim, moda tasarım, toptan ve perakende pazarlama olarak, tekstilin tüm halkalarına sahiptir. Tekstil dışındaki alanlarda da yenilikçi ve iddialı çalışmalarıyla lider ve öncü durumundadır.

Girdiği her sektörde iddialı olan Şahinler Holding, enerji alanında da kalite ve ileri teknoloji anlayışıyla sektörde isminden sıkça söz ettiren Şahinler Enerji firmasıyla faaliyet göstermektedir. Bunların yanı sıra Konya ve Çorlu'da ilköğretim ve meslek lisesi yaptıran, Türkiye'nin çeşitli illerindeki eğitim kurumlarının muhtelif ihtiyaçlarını karşılayan Şahinler Vakfı, her yıl başarılı 500 öğrenciye burs vermektedir. Şahinler Vakfı eğitime sağladığı katkıların yanı sıra gerek afetzedeler gerekse ihtiyaç sahibi ailelere yardım etmektedir.