Sosyal Sorumluluk Çalışmalarımız...

Biz hep onların yanında olacağız.

Van’da 23 Ekim 2011 tarihinde saat 13:41 sularında meydana gelen merkez üssü Tabanlı köyü olan felaketten kurtulan Vanlı depremzedeler, misafir oldukları Club Mega Saray’da yeniden hayata tutundular.

Deniz Kaplumbağalarını koruyoruz.

Deniz kaplumbağalarının önemli üreme alanlarından biri olan Belek Sahilindeki yavru Caretta Carettalar korumamız altında. Deniz kaplumbağalarının neslinin devamı için büyük öneme sahip olan Akdeniz sahillerindeki yuvaları, Uzmanlarımız tarafından çeşitli yöntemlerle koruma altına alınıyor.

Çocuklarımız Geleceğimizdir;

Kurumların sadece ticari faaliyet amacıyla kurulmadığını bunun yanı sıra sosyal sorumluluk sahibi olmaları gerektiğini hiçbir zaman unutmayan Club Mega Saray yönetimi olarak 30 Ağustos zafer bayramı nedeniyle kapılarımızı Antalya Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu çocuklarına açtık. Zübeyde Hanım çocuk sitesi müdürlüğünde kalan 50 çocuğumuzun tesisimizde 1 gün boyunca sınırsızca eğlenmeleri için tüm imkânlarımızı seferber ettik. Gün boyu havuza girip, su parkındaki kaydıraklardan gönüllerince kayan çocuklar akşam da güzel bir yemek sonrasında animasyon ekibimizin hazırladığı Michael Jackson şovu ile unutulmaz anlar yaşadılar. Bu ağırlamayla çocuklarımızın toplumdan kopmadıklarını toplum tarafından her zaman önemsendiklerini ve kabul edildiklerini göstermeye çalıştık. Biz Club Mega Saray ailesi olarak bu ve buna benzer etkinliklere sıklıkla devam edeceğiz çünkü biliyoruz ki “Çocuklarımız geleceğimizdir”

Mega Kumbaram

Otelimize gelen misafirlerimiz de bizler gibi duyarlı. Misafirlerimizin tatilleri boyunca Mega Kumbara'mıza bıraktıkları kitap, oyuncak yada giysileri ihtiyacı olanlara ulaştırılması için bir köprü oluyoruz.

Engellilere destek veriyoruz;

Dünya Engelliler Merkezi ile işbirliğiyle otelimizde oluşan tüm geri dönüşümlü olmak üzere plastikten oluşan kapaklar toplatılarak, bütün toplanan kapaklar doğrultusunda engellilere Tekerlekli Sandalye ve ihtiyaçları olan malzemeler olarak geri alınmasına destek veriyoruz.